Insta.Ling

Insta.Ling dla szkół to bezpłatny program do nauki języków obcych i ortografii języka polskiego, za jego pomocą można również monitorować wiedzę uczniów poprzez sprawdziany i kartkówki. Uczniowie naszej szkoły od kilku semestrów mają możliwość podnoszenia swoich umiejętności językowych za pomocą Insta.Ling.

Do programu włączono uczniów klas IV-VIII. Jest to dla nich zadanie obowiązkowe i podlega ocenie raz w miesiącu. Wdrażani są w ten sposób do systematycznej pracy, dzięki czemu dzieci o nieco niższych możliwościach językowych również mają szansę na otrzymanie ocen bardzo dobrych za wytrwałość.

Zadania dotyczą aktualnie omawianego słownictwa. Program Inst.Ling pokazuje, którego dnia dany uczeń pracował, ile czasu zajęło mu wykonanie sesji i z którymi słówkami miał problem. Rodzice i nauczyciel mają dostęp do cotygodniowych raportów systematyczności.

Dowiedz się więcej na stronie:https://instaling.pl