Zajęcia Dodatkowe

Konkurs plastyczny ZOO Płock

Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego dla dzieci z przedszkoli i szkół  podstawowych pt.: "Wielkie koty", organizowanego przez ZOO w Płocku. Tematem konkursu było przedstawienie różnorodności, piękna i majestatu drapieżników z rodziny kotowatych, tzw. wielkich kotów z podrodziny panter, które są prezentowane w płockim Ogrodzie Zoologicznym.

Zajęcia przyrodnicze z pracownikiem Parku Krajobrazowego

Zajęcia przyrodnicze z przedstawicielem Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego We wrześniu odbyły się zajęcia przyrodnicze prowadzone przez p. Patrycję Modrzejewską – zielonego edukatora przy Gostynińsko -Włocławskim Parku Krajobrazowym.

Wycieczka do ZOO w Płocku

19.10.2019r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili Ogród Zoologiczny w Płocku. Uczniowie mieli okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając alejki ogrodu, oglądali z bliska zwierzęta, poznawali ich wygląd i tryb życia.