Sportowe życie szkoły

Bieg z okazji Święta Niepodległości

W dniu 8.11.2018 roku nasi uczniowie uczestniczyli w Biegu z okazji Święta Niepodległości w Goreniu Dużym.

Mistrzostwa Powiatu Włocławskiego w Unihokeju

Dnia 31 października 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Włocławskiego w ramach Igrzysk Dzieci w Unihokeju.

III BIEG LEŚNY IM. URSZULI PIETRZAK

W piątek 12 października 2018 roku w Kubłowie w przepięknej scenerii i przy fantastycznej pogodzie odbył się III BIEG LEŚNY im. Urszuli Pietrzak. Jego organizatorami byli: Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, firma POLCALC oraz Uczniowski Klub Sportowy LUBIENIANKA, którzy po raz kolejny w ten sposób chcieli upamiętnić byłą nauczycielkę wychowania fizycznego z lokalnej szkoły  i propagatorki biegów przełajowych.

Nasi uczniowie brali udział w Rajdzie Rowerowym "Rowerem po Europie"

W dniu 9 października 2018 grupa miłośników jazdy rowerem wraz z przedstawicielami Uczniowskiego Klubu Sportowego panami Jarosławem Pieczkowskim i Andrzejem Dominowskim  uczestniczyła w XVI Powiatowym Rajdzie Rowerowym “ROWEREM PO EUROPIE”.

Mistrzostwa Powiatu Włocławskiego w Przełajowych Biegach Sztafetowych

Dnia 4 października 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Włocławskiego w ramach Igrzysk Dzieci w Przełajowych Biegach Sztafetowych.

Walne Zebranie Uczniowskiego Klubu Sportowego

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego zaprasza wszystkich członków oraz sympatyków na walne zebranie sprawozdawcze  na dzień 28 marca 2018 roku  na godzinę 15:00 do świetlicy szkolnej ZPO w Lubieniu Kujawskim. W przypadku niezebrania się quorum, kolejny termin spotkania wyznaczony zostaję na godzinę 15:15 tego samego dnia.

II Zimowy turniej piłkarski o Puchar Dyrektora ZPO

W dniu 23 lutego 2018 w sali gimnastycznej ZPO w Lubieniu Kujawskim odbył się II Zimowy Turniej Piłki Nożnej, w którym okazje zmierzyć się mieli uczniowie klas 4-7 szkół podstawowych z terenu Naszej gminy.

Pólfinał województwa w unihokeju dziewcząt

W dniu 20.11,.2017r. w Dobrzyniu nad Wisłą został rozegrany Półfinał Wojewódzki w unihokeju dziewcząt.

Crossfit w naszej szkole

W dniu 13 grudnia 2017 w naszej szkole odbyły się zajęcia CROSSFITU, czyli najbardziej efektywnego systemu trenigowego, który rozwija wszytkie umiejętności związane ze sportem.

Drugie miejce w Mikołajkowym Turnieju w Piłce Nożnej

Uczniowie szkoły podstawowej w Lubieniu Kujawksim zajęli drugie miejsce w mikołjakowym turnieju piłki nożnej w Chodczu

Zwycięstwo dziewcząt w turnieju unihokeja

W dniu 30. 10.2017 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim odbył się Finał Powiatu w unihokeju dziewcząt.

Walne zebranie Uczniowskiego Klubu Sportowego

W dniu 27 listopada w świetlicy szkolnej ZPO odbyło się nadzwyczajne walne zebranie Uczniowskiego Klubu Sportowego. W programie spotkania były zmiany w składzie zarządu i komisji rewizyjnej, podsumowanie wcześniejszej pracy klubu oraz zaplanownaie przyszłęj działalności.

Uczniowie szkoły podstawowej mistrzami powiatu

Lubień Kujawski mistrzem Powiatu Włocławskiego w Unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Turniej Piłkarski w ramach Igrzysk Dzieci

W dniu 6 października w Kowalu odbył się turniej w piłkę nożną chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Odlotowa wycieczka do Energylandii

Dnia 20 pażdziernika  2017 roku odbyła się wycieczka do Energilandii w Zatorze. W wycieczce wzięło udział 40 uczniów z róznych klas

Piłkarskie zmagania gimnazjalistów

Chłopcy z naszego gimnazjum rywalizowali w mistrzostwach powiatu w piłce nożnej

Indywidualne biegi przełajowe w Boniewie

W dniu 27.09.2017 roku w Boniewie odbyly sie Indywidualne Biegi Przelajowe.

Chłopcy na zawodach piłkarskich w Kowalu

Rajd "Rowerem do Europy"

W dniu 21.09 2017 r.do  Agrofarmy w Gołaszewie przybyły  ekipy rowerowe ze szkół Powiatu Włocławskiego.  Powiatowy Rajd Rowerowy "Rowerem po Europie" odbył się już po raz 15. W rajdzie uczestnicyło około 400 uczniow ze szkół Powiatu Włocławskiego.

Zapraszamy na II bieg leśny

Zachęcamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły do udziału w II biegu leśnym.

WALNE ZEBRANIE UKS

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego informuje, że w dniu 17 listopada 2017 roku o godzinie 15:00 w bibliotece szkolnej odbędzie się nadzwyczajne walne zebranie UKS. W razie niezebrania quorum kolejny termin przewidywany jest na godzinę 15:15, tego samo dnia. Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków. W programie spotkania" zmiany w zarządzie organizacji, dyskusja na temat planowanych działań organizacji oraz zatwierdzenie zmian w statucie.

Turniej piłkarski w szkole podstawowej

Dnia 2 czerwca 2017 r. w ZPO Lubieniu Kujawskim odbył się międzyklasowy turniej w piłkę nożną klas podstawowych

ZAJĘCIA PIŁKI RĘCZNEJ

Przpominamy, że zajęcia piłki ręcznej dla uczniów szkoły podstawowej odbędą się w dniu 18 maja w godzinach od 16 do 18. Serdecznie zapraszamy.

Zwycięstwo dziewcząt w turnieju piłkarskim

W dniu 7 kwietnia w Kowalu odbył się turniej w pilkę nożną dziewcząt. Reprezentanki naszego gimanzjum pokonały konkurentki z sąsiednich szkół. Gratulejumy.

Zimowy turniej piłkarski

W dniu 10 lutego 2017 w naszej szkole odbył się turniej szkół podstawowch z terenu naszej gminy.  W zawodach rywalizaowali uczennnice i uczniowie z Kalisk, Kłóbki i Kanibrodu.