Aktualności

AKCJA GÓRA GROSZA w naszej szkole

AKCJA GÓRA GROSZA XIX EDYCJA Rusza akcja Góra Grosza. 

Szkolny Mam Talent

6 grudnia w Mikołajki Samorząd Uczniowski zorganizował „ Szkolny Mam Talent’’ dla klas IV – VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum. 

Turniej League of Legends.

Dnia 23 listopada 2018 roku Samorząd Uczniowski zorganizował w Bibliotece Publicznej w Lubieniu Kujawskim szkolny Turniej League of Legends. 

Nasza szkoła w barwach jesieni

W środę (24 października) nasza szkoła mieniła się barwami jesieni. 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018-2019

W dniu 21 września odbyły się wybory do prezydium oraz na opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedziła kampania wyborcza prowadzona aktywnie przez wszystkich kandydatów. W jej ramach w szkole pojawiły się liczne plakaty, a kandydaci częstowali społeczność uczniowską słodyczami. Pojawiły się niestety elementy brudnej kampanii, takie jak zrywanie i niszczenie plakatów.

 

Dzień Wiosny w Naszej Szkole

W dniu 21 marca 2018 jak co roku w Naszej szkole odbywały się obchody Dnia Wiosny. Samorząd uczniowski, Uczniowski Klub Sportowy LUBIENIANKA oraz grupa projektowa „Podróże małe i duże” zapewniła na ten dzień szereg atrakcji.

Dyskoteka karnawałowa

W dniu 9 lutego w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa.

Mikołajki z Samorządem Uczniowskim

W dniu 6 grudnia każda z klas 4-7 SP i 2-3 gimnajzum wytypowała osobę, która wcieli się w rolę Św. Mikołaja i będzie rywalizować w mikołajowym turnieju.

Wyniki wyborów do prezydium i na opiekunów Samorządu Uczniowskiego

W dniu 27 września 2017 roku w naszej szkole odbyły się wybory do prezydium SU. W ich wyniku wybrano osoby, które tworzyć będą organ samorządu na ten rok szkolny.

Wybory do prezydium i na opiekunów Samorządu Uczniowskiego

Na dzień 27 września 2017 roku zaplanowano wybory do prezydium i na opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Każdy uczeń naszej  z klas od IV do VII Szkoły Podstawowej oraz II i III gimanzjum będzię mógł oddać głos na swojego przedstawiciela oraz proponowanego opiekuna. Do prezydium swoje kandydatury zgłosili:

  • Alicja Górska
  • Dawid Jędrzejczak
  • Daria Jędrzejewska
  • Sandra Kusiak
  • Jacek Panfil
  • Anna Starościak
  • Angelika Żychlewicz

 

 

Dzień Wiosny w Naszej Szkole

Samorząd Uczniowski jak co roku postanowił uprzejemnić uczniom obchody dnia wiosny i zniechęcić do popularnych w dniu wagarów.

Kontakt

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LUBIENIU KUJAWSKIM
87-840, Lubień Kujawski
ul. Szkolna 15
 
sekretariat
tel. 054 2843 148
fax 054 2843 043
 
adres email: