Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2020/2021

W dniu 22 września 2020 odbyły się wybory do prezydium i na opiekunów Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Z racji pandemii głosowanie odbywało się w nieco odmiennych niż zwykle warunkach. Uczniowie głosowali schodząc do miejsca głosowania kolejno klasami, a po oddaniu głosów przez jeden oddział stanowiska i urna były dezynfekowane.

Społeczność szkolna, z klas IV-VIII wybrała oddała głosy na swoich przedstawicieli, które rozłożyły się w następujący sposób:

1.  Anna Duklas – 54 głosy

2.  Alicja Mieszkalska – 29 głosów

3.  Oskar Czyżewski - 26 głosów

4.  Angelika Bednarek – 23 głosy

5.  Kacper Woźniak 17 głosów

6.  Adrianna Rucińska - 12 głosów

7.  Julia Kostrzewska - 10 głosów

Na pierwszym spotkaniu prezydium zostaną rozdzielone funkcje między, wymienionymi wyżej osobami.

W demokratycznym głosowaniu na opiekunów Samorządu Uczniowskiego uczniowie wybrali p. Andrzeja Dominowskiego i p. Marię Miętus. Za ogromny wkład w organizację wyborów Samorząd Uczniowski dziękuję p. Katarzynie Pietrusiak.