Pamiętacie o projekcie okładki?

1. Każdy z nas ma ulubioną książkę, którą chciałby polecić innym. Zabierzcie kolegów w świat Wam bliski, podzielcie się swoimi fascynacjami. Zaprojektujcie okładkę książki, którą chcielibyście rekomendować, ale niech to będzie Wasza okładka. Musi się na niej znaleźć nazwisko autora, tytuł oraz elementy, które zachęcą do jej przeczytania… fragment tekstu, rysunek, krótka recenzja a może niedokończone zdanie lub zagadka. Wszystko zależy od waszej inwencji twórczej. Wasze okładki sporządzone dowolną techniką w formacie nie większym niż A-4 (kartka z bloku) będą umieszczane na szkolnej stronie http://zpolubien.szkolnastrona.pl/ w zakładce „BIBLIOTEKA” oczywiście pod warunkiem, że prześlecie je na mój adres kzieminska@o2.pl . Dzięki Wam stworzymy listę książek godnych polecenia. Najlepsze propozycje będą nagrodzone, choć najlepszą nagrodą jest możliwość zaproszenia znajomych do świata fantazji.