IV Bieg Leśny im.Urszuli Pietrzak

W poniedziałek 14 października 2019 r. odbył się IV Bieg Leśny im.Urszuli Pietrzak. Udzial w nim wzięli chętni uczniowie SP w Lubieniu Kujawskim (w tym po raz pierwszy dzieci z klas I-III),  przedstawiciele SP z Kanibrodu, pracownicy pedagogogiczni, dorośli mieszkańcy Gminy Lubień Kujawski oraz przedstawiciele rodziny Pani Urszuli Pietrzak. W sumie wystartowało aż 194 biegaczy w 10 kategoriach,którzy w zależności od wieku i płci mieli do pokonania od 300 m do 1500 m. Głównym organizatorem i koordynatorem całej inicjatywy  był wychowawca klasy IVa- p. Marcin Kubisztal, który serdecznie podziękował współorganizatorom,  uczestnikom, opiekunom i sponsorom za okazaną pomoc (w tym:firmie POLCAL, Gminnej Spółdzielni Samoopomoc Chłopska z Lubienia Kujawskiego, firmie FANTOMAN Łukasza Bińkowskiego, UKS "Lubienianka", Urzędowi Miejskiemu w Lubieniu Kujawskim, KS "Lubienianka", Posterunkowi Policji z Lubienia Kujawskiego oraz Państwu:Edycie,Blance i Marcinowi Pietrzak).