Dzień Wiosny w Naszej Szkole

21 marca 2019 roku Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował w szkole wiele atrakcji z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Odbyły się zajęcia kreatywne ( kalambury, 5 sekund, zajęcia sportowe, załóż się, familiada, quiz o Polsce).

Zwycięzcą wśród klas IV-VI szkoły podstawowej okazała się klasa VIA, 2 miejsce przypadło VB, natomiast 3 miejsce klasa IVA. Z klas VII-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum - 1 miejsce zajęła klasa IIIA, drugie miejsce klasa VIIIB, trzecie VII. Odbył się też turniej w koszykówkę dla klas VII-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum – 1 miejsce zajęła klasa IIIA, drugie miejsce klasa IIIB, 3 miejsce przypadło klasie VIII. Klasy IV-VI szkoły podstawowej rozegrały turniej w Unihokeja, po zaciętych pojedynkach 1 miejsce zajęła klasa VB, 2 miejsce VIB, 3 miejsce klasa VA. Zwieńczeniem całego dnia był mecz pomiędzy uczniami a męską grupą nauczycieli, bezapelacyjnie nauczyciele pokazali klasę uczniom, zwyciężając ten pojedynek.