Dzień Wiosny w Naszej Szkole

W dniu 21 marca 2018 jak co roku w Naszej szkole odbywały się obchody Dnia Wiosny. Samorząd uczniowski, Uczniowski Klub Sportowy LUBIENIANKA oraz grupa projektowa „Podróże małe i duże” zapewniła na ten dzień szereg atrakcji.

Uczniowie mieli okazje spotkać się z Panem Pawłem Serkowskim podróżnikiem, który odbył wiele wypraw rowerowych, podczas których odwiedził między innymi Finlandię, Grecję, Chorwację oraz Bułgarię. Pan Paweł opowiadał naszym uczniom o ciekawych osobach spotkanych podczas jego podróży, cudownych miejscach oraz niezapomnianych wrażeniach. Największe wrażenie na uczniach wywołało, że tak wspaniałe podróże nie wymagają specjalistycznego sprzętu, czy dużych pieniędzy, tylko odwagi i samozaparcia.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z uczniami klasy 7b przygotowali drzewo genealogiczne naszej szkoły. UKS wraz Samorządem Uczniowskim zorganizowały Wiosenny Turniej Unihokeja oraz ufundowały nagrody dla najlepszych drużyn i zawodnik ów. Serdecznie dziękujemy nauczycielom Wychowania Fizycznego Panom Konradowi Budzie oraz Piotrowi Safandowskiemu za sędziowanie i pomoc w organizacji.

Program dnia uzupełniły obchody dnia podróżnika, podczas, których cała szkoła mogła zdobyć mnóstwo wiedzy o Świecie i podróżach oraz rywalizować w turnieju klasowym.