Zabawa andrzejkowa

25 listopada uczniowie klasy 3b uczestniczyli w zabawie andrzejkowej.  Dzieci poznały tradycje związane z tym dniem. Wróżby z przymrużeniem oka przepowiedziały to, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Uczniowie poczuli magiczną atmosferę biorąc udział w licznych konkursach i bawiąc się przy dźwiękach skocznej muzyki. Uczennice: Aleksandra Czyżewska, Amelia Jabłońska i Julia Walczak zwyciężyły w konkursie na najlepsze przebranie andrzejkowe. Gratulujemy! Dzięki rodzicom na dzieci w klasie czekał pyszny poczęstunek w postaci frytek i pop cornu. Wspólna zabawa minęła wszystkim miło i szybko. Mogliśmy się przekonać, że tradycyjne andrzejki to przede wszystkim dobra zabawa, której nie zabrakło.