Konkurs „Moja ulubiona postać literacka”.

W październiku w związku z obchodami „Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych” zaproszono uczniów klas I-III do udziału w konkursie „Moja ulubiona postać literacka”. Na konkurs wpłynęło 13 prac. Wystawa prac zbiegła się z obchodzonym 5 listopada  Dniem Postaci z Bajek.

Ze względu na niepowtarzalny charakter prac, różnorodność wykorzystanych technik i materiałów, pomysłowość wykonania, zmieniona została formuła konkursu. Wszystkie prace zasługują na wyróżnienie, a ich autorzy nagrodzeni zostali pamiątkowym dyplomem i książką.

Bardzo dziękuję wychowawcom klas I-III za współpracę podczas organizacji konkursu, szczególnie Pani Magdalenie Gołębiewskiej, Pani Annie Czarniak i Pani Małgorzacie Szymańskiej.

Szczególne podziękowanie należą się osobom bliskim, które wspierały młodych artystów.

Autorzy prac:

MARCELINA BARAŃSKA – KL. 2A

MATEUSZ JĘDRUSIAK – KL. 1B

SZYMON FUDAŁA – KL. 2A

WOJCIECH KANIEWSKI – KL. 1B

FABIAN KOSMALSKI – KL. 1A

MARCELINA MATCZAK – KL. 2A

ANTONI MODRZEJEWSKI – KL. 2A

KATARZYNA MYSZKOWSKA – KL. – 2A

MACIEJ LACH – KL. 2A

ALICJA LEWANDOWSKA – KL. 1B

JOWITA OGIŃSKA – KL. 1B

HANNA PSZCZÓŁKOWSKA – 1A

DIANA SHIPACZOVA – 1B

W kategorii klas IV-VIII w konkursie na „Plakat promujący książkę” zwyciężyła uczennica klasy VI B – Julia Barańska

Fundatorem nagród jest Rada Rodziców przy ZPO, której serdecznie dziękuję.

Krystyna Ziemińska