Wyjazd na basen dla dziewcząt

W dniu 18.05.2022r. z inicjatywy p. Małgorzaty Adamskiej, najbardziej sportowo aktywne  uczennice z klas IV-VIII naszej szkoły uczestniczyły w wycieczce do Aquaparku w Kutnie.

Wyjazd  miał  na celu propagowanie zdrowego  trybu życia. Wycieczka na basen była też świetną zabawą i integracją. Ćwiczenia i zabawy w wodzie w bezpieczny i przyjazny sposób oswajają z nowym środowiskiem, pozwalają pokonać strach i opór przed wodą. Uczennice  mogły   szlifować umiejętności pływania.  Zjeżdżalnie i  jacuzzi  to atrakcje, które też   cieszyły  się dużym zainteresowaniem. Czas spędzony na basenie był dobrym sposobem na relaks.

Po basenie, głodne  i nieco zmęczone  wodnymi szaleństwami, odwiedziłyśmy  restaurację  McDonald’s. Dziękujemy za opiekę p. Hannie Szczepańskiej i p. Joannie Górka. Mamy nadzieję ,że to nie ostatni taki wyjazd!!!

Autor: Małgorzata Adamska