Spektakl pt. „W poszukiwaniu szczęścia”

W dniu 12 maja 2022 r. uczniowie klas IV – VIII naszej szkoły obejrzeli spektakl pt. „W poszukiwaniu szczęścia” wystawiony przez Szkolny Teatrzyk Profilaktyczny SUPEŁEK. W autorskim scenariuszu wykorzystane zostały fragmenty z książki Antoine'a de Saint-Exupéry'ego - „ Mały Książę”, a głównym przesłaniem spektaklu było to, że substancje uzależniające kłamią, oszukują i niszczą życie i wolność człowieka. Przyjaźń i miłość są bardzo istotne w życiu i należy o nie dbać. To one nadają ludzkiemu życiu sens.

Szkolny Teatrzyk Profilaktyczny SUPEŁEK, jako nowatorskie spojrzenie na szeroko rozumianą profilaktykę, prowadzony jest od 2015r. (z przerwą spowodowaną przez pandemię COVID-19) przez p. Hannę Szczepańską i p. Małgorzatę Adamską.