Laureaci konkursów w Roku Rodziny „Amoris Laetitia – radość miłości”

28 kwietnia w Muzeum Diecezjalnym we Włocławku miało miejsce rozstrzygnięcie konkursów w Roku Rodziny „Amoris Laetitia – radość miłości”, w których brali udział nasi uczniowie pod opieką p. Marzeny Jędrzejczak.
Laureatką konkursu wokalnego została Gabriela Jędrusiak z kl. 6b.

W nagrodę Gabrysia została zaproszona na galę ze swoimi koleżankami i kolegami z klasy wraz z wychowawcą p. Andrzejem Dominowskim, gdzie pięknie zaprezentowała swoją nagrodzoną interpretację piosenki ,,Niech żyje bal”.
Laureatami konkursu plastycznego zostali: Wiktoria Piotrowska kl. 6b, Szymon Piotrowski kl. 5b oraz Hanna Pszczółkowska z grupy przedszkolnej ,,Misie”, której towarzyszyła p. Joanna Król. Uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody oraz słodki poczęstunek.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Wszyscy zgromadzeni na gali ze wzruszeniem wysłuchali świadectwa życia Małgorzaty Waszkiewicz, która maluje obrazy stopą. Artystka prowadzi warsztaty, połączone z pokazem malowania, głosząc, że dla Niej „malarstwo jest sposobem na życie”, www.m.waszkiewicz.satfilm.pl
Dziękujemy p. Andrzejowi Dominowskiemu za dokumentację fotograficzną oraz Urzędowi Miejskiemu w Lubieniu Kujawskim za transport do Włocławka.

Występ Gabrysi:
Marzena Jędrzejczak