Konkurs „Moja książka”

Odbyło się podsumowanie konkursu „Moja książka”. Zadaniem uczniów było samodzielne wykonanie własnej książki zawierającej najważniejsze elementy budowy książki. Prace oddane na konkurs świadczą o dużej inwencji twórczej i pomysłowości autorów. Każda książka jest jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna z uwagi na treść, formę czy też materiał z jakiego została wykonana. Przy ocenie prac pod uwagę brane były przede wszystkim kryteria zawarte w regulaminie. W kategorii klas 1-3 pierwsze miejsce zajęły prace Szymona Fudały i Katarzyny Myszkowskiej, wyróżnienia otrzymały prace Adama Grochulskiego i Mai Kaczmarek uczniów klasy IA. W kategorii klas 4-8 pierwsze miejsce zajęły prace Hanny Kopczyńskiej z klasy 7A i Łukasza Lewandowskiego z klasy 4C, drugie miejsce praca Wiktorii Zdanowskiej z klasy 4A trzecie miejsce dla pracy Zuzanny Kusowskiej z klasy 4C.

Bardzo dziękuję wychowawcom klas oraz nauczycielom języka polskiego za współpracę i pomoc w organizacji konkursu.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.