"Bocian - zwiastun wiosny" rozstrzygnięcie konkursu.

20 kwietnia w klasach 1-3 i oddziale przygotowawczym, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastyczno - technicznego pod hasłem: "Bocian - zwiastun wiosny". Chętni uczniowie wykonali w domu bociany z ogólnodostępnych materiałów plastycznych. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i kreatywnością, także Komisji konkursowej trudno było wybrać najładniejsze prace. Ostatecznie nagrodzono wszystkich 47 uczestników konkursu. Było to możliwe, dzięki uprzejmości Rady Rodziców, która przychyliła się do prośby organizatorek i sfinansowała zakup nagród. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodkie upominki.

Wykonane prace będą wystawione na licytację podczas szkolnego, majowego koncertu charytatywnego.

Organizatorki: Ewa Dobrowolska

Danuta Lewandowska