Odlotowa wycieczka do Energylandii

Dnia 20 pażdziernika  2017 roku odbyła się wycieczka do Energilandii w Zatorze. W wycieczce wzięło udział 40 uczniów z róznych klas

.Organizatorami wycieczki byli pan  M. Zbonikowski  i pani Małgorzata Adamska .Opiekunami  byli pani H. Szczepańska i pani Marta Fudała. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręcznościowej oraz orientacji w przestrzeni a także integracja dzieci z różnych klas, możliwość aktywnego wypoczynku i relaks. Swoją przygodę starsi uczniowie z klas gimnazjalnych rozpoczęli od najbardziej ekstremalnej strefy, przeznaczonej dla wszystkich żądnych mocnych wrażeń. Takie emocje dostarczyła na pewno niezwykle szybka i jedna z najdłuższych kolejka górska oraz Space Gun, Space Booster, Apocalipto. Kolejną dawkę adrenaliny dostarczyło nam ,,Tsunami Dropper” czyli wieża szybkiego spadania, gdzie żołądek podchodził do gardła. Jedną z naszych ulubionych atrakcji okazały się także atrakcje wodne tzw.Anaconda, Formuła Roller Coaster. Wielokrotnie trzeba było wykazać się wielką odwagą oraz pokonywać własne słabości.  Na zakończenie szaleństw w parku większość uczestników spędziła w Bajkolandii, gdzie można było poszaleć na kolorowych karuzelach. W tej bajkowej krainie można było przenieść się do starożytnego Egiptu oraz zasmakować świetnych efektów kina 7D i Planetarium. Nadwątlone siły regenerowaliśmy odwiedzając liczne punkty gastronomiczne usytuowane na terenie Energylandii.

Każdy bawił się świetnie cały dzień i co najważniejsze bez większych kolejek. Wspaniała zabawa, mnóstwo przeżyć, ekstremalna rozrywka i uśmiech na twarzach – tak można określić nasz wyjazd.