Zakończenie lata w OLIGO

Kochani ♥️ Dzisiaj wspólnie z podopiecznymi stowarzyszenia #OLIGO z Włocławka spędziliśmy bardzo miło i aktywnie czas.
Było to pożegnanie lata
Pogoda dopisała . Wyczarowaliśmy kolorowe balony, ogromne bańki mydlane, pomalowaliśmy buźki, a także nie zabrakło malowania farbami na dużych arkuszach papieru oraz na folii. Były rozmowy i zwierzenia ♥️ przecież znamy się od lat...
#Oligo #DorotaMadalinska dziękujemy za zaproszenie♥️♥️♥️
Do zobaczenia B❤️A❤️J❤️K❤️E❤️D

Coś więcej o OLIGO:
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO, założone we wrześniu 2003 r. we Włocławku, jest organizacją pozarządową. Zrzesza grupę rodziców i opiekunów dzieci, młodzieży i osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie oraz osoby wspierające Stowarzyszenie swymi specjalistycznymi umiejętnościami. Stowarzyszenie skupia kilkadziesiąt czynnie działających członków na rzecz 57 podopiecznych.
Prowadzone przez nas działania mają na celu wypełnienie luki w zakresie opieki i terapii osób niepełnosprawnych intelektualnie - skierowane są na stworzenie warunków do systematycznej pracy z osobami upośledzonymi umysłowo, z udziałem fachowej kadry specjalistów, przy współudziale i wsparciu rodziców oraz opiekunów. Ponadto wśród zadań statutowych znajdują się:
- propagowanie i popularyzowanie postępowych idei i osiągnięć w zakresie rehabilitacji i rewalidacji;
- inicjowanie przedsięwzięć w zakresie opieki i wychowania;
- współdziałanie w organizowaniu różnorodnych form działalności na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie;
- budzenie i pogłębianie wrażliwości społecznej różnych środowisk do działania na rzecz tych osób.

żródło:https://www.facebook.com/oligowloclawek/about/?ref=page_internal