WYCIECZKA DO PŁOCKA

W dniu 28 października 2019 r. w ramach unijnych zajęć rozwijających z TIK, uczniowie klas piątych i siódmych brali udział w wycieczce do Rodzinnego Centrum Rozrywki LASER FUN w Płocku.

W trakcie pobytu poznali zasadę wykorzystania laserów w grach sprawnościowych i labiryntach. Sieć labiryntów i ogromne stalowe beczki wprowadzały  graczy w klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój nasilało  specjalne oświetlenie, lampy UV, światła ledowe oraz  fluorescencyjne graffiti.  Interaktywna gra składała się z zestawu laserów ustawionych w formie przeszkód. Zadaniem gracza było  pokonanie przeszkód i dotarcie na przeciwległy koniec pomieszczenia oraz powrót.

Uczniowie miło spędzili czas przy wspólnych  zabawach pod opieką Pań: E. Kopczyńskiej, D. Ostrowskiej, A. Krzyżyńskiej, K. Stawickiej.

Autor tekstu: Dorota Ostrowska