PODSUMOWANIE IX EDYCJI PROGRAMU UODO ”TWOJE DANE – TWOJA SPRAWA”

Dnia 11 czerwca 2019r. w gmachu  Ministerstwa Edukacji Narodowej  w Warszawie odbyła się uroczystość podsumowania IX edycja programu UODO dla szkół „Twoje dane – Twoja sprawa”. Spotkaniu przewodniczył Zastępcą Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Rzecznik Praw Dziecka, Mazowiecki Kurator Oświaty w Warszawie, Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Przedstawiciel Fundacji Orange Polska.
Podczas uroczystości wręczone zostały  nagrody laureatom konkursów mających na celu upowszechnianie wiedzy na temat prawa do prywatności i ochrony danych osobowych. Wręczono również dyplomy dla szkół, które po całorocznych zmaganiach w ramach drugiej edycji Programu Sprawnościowego, zdobyły tytuł „ZNAWCA RODO” oraz dla najbardziej aktywnego ucznia.

Uczennica klasy VIb Naszej Szkoły Sara Krygier odebrała nagrodę  laureata konkursu  - II miejsce w kategorii opowiadanie. Ponadto szkoła uzyskała tytuł „ ZNAWCY RODO”,   uczeń klasy VIa Kacper Pruśkiewicz zdobył tytuł „MŁODYCH INSPEKTORÓW DANYCH OSOBOWYCH”

Koordynator programu w roku szkolnym 2018/2019 była p. Dorota Ostrowska  przy współpracy z p. Katarzyna Stawicką.