Dzień tabliczki mnożenia 2023

" Z okazji światowego dnia tabliczki mnożenia w klasach IV zorganizowany został konkurs tabliczki mnożenia, udział w konkursie wzięli uczniowie klasy IV a oraz klasy IV b. Wszyscy świetnie się bawili.  Konkurs został przygotowany przez nauczyciela matematyki Marzenę Kozakowską

W dniu 23 października odbyło się wręczenie nagród w konkursie ,,Mistrz tabliczki mnożenia klas IV" Sponsorem nagród był Bank Spółdzielczy w Kowalu. Pani Beata Jabłońska wiceprezes zarządu w/w banku wręczyła laureatom konkursu cenne nagrody rzeczowe. Laureatami konkursu zostali uczniowie: Agata Walczak, Magdalena Olejnik, Diana Ivanov, Łukasz Seklecki, Kacper Jastrzębski, Szymon Kłys. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki.

Otwórz

Marzena