Liga robotów

Emocje po pierwszym turnieju Ligi Robotów powoli opadają!

16 listopada 2023 roku w Ośrodek Sportu i Rekreacji Włocławek byliśmy uczestnikami niezwykłych zmagań drużyn z województw warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego.

Naszą szkołę reprezentowali: Łukasz Lewandowski, Mateusz Lewandowski, Antoni Mila oraz Piotr Karbowski. Liga Robotów to ogólnopolski turniej robotyczny oparty na założeniach idei STEAM, który wskazuje, że proces uczenia się to poszukiwanie, współpraca i krytyczne myślenie - czyli to, co we współczesnej edukacji jest najważniejsze.
Dziękujemy organizatorom, za to, że wszystkie klocki użyte w turnieju zostają z nami na zawsze!!! Z pewnościa będziemy z nich często korzystać. Drużyna pod opieką p. Agnieszki Krzyżyńskiej spisała się medalowo zajmując 2 miejsce w kategorii "Wyścig".

#LigaRobotów #StreamLive #Robotyka #Technologia #Laboratoria Przyszłości