UWOLNIJ KSIĄŻKĘ !!!

W naszej szkole rusza akcja - UWOLNIJ KSIĄŻKĘ- Bookcrossing („Książka w podróży”) polega na zostawianiu przeczytanych książek w miejscach, w tym celu przygotowanych, na tzw. półce bookcrossingowych (regały, stoliki) po to, by znalazca mógł je zabrać do domu, przeczytać i przekazać dalej.

W naszej szkole regał bookcrossingowy zostanie umieszczony jeszcze w październiku, w strefie relaksu (o dokładnej lokalizacji tego miejsca dowiecie się już wkrótce).
Każdy może wziąć wybraną książkę, a w jej miejsce zostawić inną – przyniesioną z domu. Książkę należy przeczytać, a następnie z powrotem uwolnić (przekazać dalej) do obiegu. Zachęcamy Was do uwalniania swoich książek – za zgodą rodziców. Dajmy szansę innym na ich przeczytanie. Dzielenie się książką z innymi jest lepsze od jej posiadania. Książka nabiera życia wówczas, gdy jest czytana, gdy jest w ręku czytelnika.
Uwaga !!!
Jeśli masz książki, których już nie potrzebujesz, możesz zostawić je w specjalnie oznaczonym kartonie, przy głównym wejściu do szkoły.
Zapraszamy do współpracy.
Koordynatorzy akcji:
Renata Kowalewska -Wnukiewicz
Agnieszka Szychulska
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „DOŁĄCZ DO NAS I UWOLNIJ KSIĄŻKĘ... Jeśli masz książki, których już nie potrzebujesz, możesz zostawić je w kartonie, przy głównym wejściu do szkoły. Już wkrótce ruszy ona w podróż... w naszej szkole rusza akcja UWOLNIJ KSIĄŻKĘ- Bookcrossing („,Książka w podróży