Wyjazd do teatru na Zemstę

18 stycznia 2023 roku uczniowie klas: 6a, 6b, 7a, 7b, 8a i 8b obejrzeli spektakl „Zemsta” na motywach komedii Aleksandra Fredry w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku. Aktorzy Teatru Ludzi Upartych doskonale przedstawili kłótnię o mur graniczny między Cześnikiem a Rejentem z wątkiem miłosnym w tle. Gra aktorska, tematyka i ponadczasowy humor spotkał się z uznaniem publiczności, którą w głównej mierze byli uczniowie ZPO i którzy po spektaklu nagrodzili występ gromkimi brawami.

Za organizację wycieczki dziękujemy pani Hannie Szczepańskiej, a za sprawowanie opieki nad uczniami następującym paniom: Paulinie Gazie, Agnieszce Krzyżyńskiej, Małgorzacie Adamskiej, Marii Miętus, Dorocie Zaborowskiej, Dorocie Ostrowskiej, Renacie Kowalewskiej – Wnukiewicz i Agnieszce Szychulskiej.

Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z tego wydarzenia.