Półfinały Powiatu Szkół Podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt

W dniu 14 .11.2022r. w hali Szkoły Podstawowej w Baruchowie odbyły się Półfinały Powiatu Szkół Podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt. Do rywalizacji sportowej w kategorii klas 4-6 przystąpiły reprezentacje SP Lubień Kujawski ,SP Kowal ,SP Baruchowo. Natomiast w kategorii klas 7-8 SP Lubień Kujawski ,SP Kowal, SP Kruszyn.

Zawody zostały rozegrane systemem ,,każdy z każdym’’.
Nasze młodsze zawodniczki pierwszy mecz rozegrały z reprezentacją Baruchowa uzyskując kilkupunktową przewagę. Ostatecznie nasze dziewczęta wygrały różnicą 2 bramek. Kolejny mecz ,to spotkanie ze Szkołą odstawową w Kowalu. Od samego początku zaznaczała się zdecydowana przewaga naszych zawodniczek, które wygrały ten mecz 10:3.

Wyniki spotkań:
Lubień Kujawski -Baruchowo - 6 : 4
Lubień Kujawski - Kowal - 10 : 3
Baruchowo - Kowal - 5 : 4
I miejsce – SP Lubień Kujawski
II miejsce – SP Baruchowo
III miejsce – SP Kowal

W grupie dziewcząt starszych, klas 7-8 pierwszy mecz nasze zawodniczki rozegrały ze Szkołą Podstawową w Kruszynie, uzyskując zwycięstwo. Wynik meczu-8:6.
Drugi mecz ze Szkołą Podstawową w Kowalu okazał się zaciętą rywalizacją. Ostatecznie po końcowym gwizdku sędziego nasze piłkarki ręczne pokonały swoje rywalki 8:5.

Wyniki spotkań:
Lubień Kujawski – Kruszyn - 8 : 6
Lubień Kujawski - Kowal - 8 : 5
Kowal - Kruszyn - 5: 9
I miejsce – SP Lubień Kujawski
II miejsce - SP Kruszyn
III miejsce – SP Kowal
Zwycięskie drużyny wystąpiły w składzie:
Klasy 4-6 : Magdalena Ankiel ,Natalia Dominikowska, Amelia Feter, Iwona Janiak, Paulina Jędrzejewska, Martyna Kosmalska, Karolina Kułaczkowska, Zuzanna Myszkiewicz, Eliza Rucińska, Gabriela Słomczewska, Martyna Wojciechowska. Opiekun: Małgorzata Adamska
Klasy 7-8 : Wiktoria Bordyn, Majka Dąbrowska, Katarzyna Dynarska , Gabriela Jędrusiak, Olivia Kaniewska, Hanna Kopczyńska, Alicja Kotarska , Oliwia Olczak , Zuzanna Paczkowska, Justyna Tomaszewska, Marcelina Zielińska. Opiekun: Małgorzata Adamska
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!!