Kolejny sukces!!

W dniu 02.06 2022r. uczennice naszej szkoły z klas czwartych i trzecich zagrały swój pierwszy Turniej Piłki Ręcznej. Rozgrywki odbyły się w hali sportowej w Chodczu  . Rywalkami były zaprzyjaźnione zespoły : Szkoła Podstawowa w Boniewie i Szkoła Podstawowa w Chodczu. Nasze uczennice świetnie się spisały, nie dały  swoim rywalkom żadnych szans ,wygrywając wszystkie spotkania z dużą przewagą punktową. Tym samym zajęły I miejsce.

Lubień Kujawski -Chodecz 22:2

Lubień Kujawski -Boniewo -23:0

Na uwagę zasługuje fakt ,iż tytuł najlepszej zawodniczki Turnieju otrzymała Magdalena Ankiel, tytuł najlepszej bramkarki turnieju otrzymała Maria Jastrzębska , tytuł najskuteczniejszej zawodniczki turnieju otrzymała Gabriela Słomczewska.

Ogromne gratulacje dla całej drużyny w składzie:

Ankiel Magdalena, Ciesielska  Paulina, Dominikowska Natalia, Feter Amelia, Górska Wiktoria, Jastrzębska Maria ,Kosmalska Martyna, Mastalerska Karolina, Myszkiewicz Zuzanna, Rucińska Eliza, Seklecka Helenka, Słomczewska Gabriela ,Voronsova Daria, Zaborowska Alicja.

Życzymy dalszych sukcesów sportowych!!

Opiekun - Małgorzata Adamska