16.01.2022r. WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

AKCJA WOLONTARIUSZY BAJKED W ZPO

Akcja BAJKED w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim.
Jak co roku mobilizujemy wszystkie siły i zbieramy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Tym razem to szeroko pojęta okulistyka dziecięca będzie tematem przewodnim Finału WOŚP. 30., jubileuszowa, "Orkiestra" zabrzmi dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
13 stycznia 2022r., odbyła się akcja dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wszystkie zebrane środki ze sprzedaży przepysznych babeczek oraz innych słodkości zostały przeznaczone na WOŚP.
Dziękujemy całej SPOŁECZNOŚCI ZPO oraz RODZICOM za słodkie babeczki, galaretki oraz zgromadzone przedmioty na loterię fantową.
Szanowni Państwo!!!
Nasza szkoła została zgłoszona do Ogólnopolskiego konkursu dla Szkół Podstawowych na największą liczbę kroków 24.01-06.02.2022r.
Zachęcamy do rejestracji.
Teraz skupiamy całą energię, by w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids swoje konta utworzyli wszyscy uczniowie szkół, które dołączyły do konkursu! Skorzystajcie z naszej instrukcji:
Pamiętajcieszkoła pojawia się w aplikacji i jest możliwa do wyboru przez ucznia, w ciągu 48 h po rejestracji do konkursu.
Do wygrania opaski Huawei Band 4! A satysfakcja z dzielenia się dobrem pozostaje na zawsze! Razem idziemy po 1 000 000 PLN!
Każdy aktywny uczeń to 5 zł na WOŚP.
Rejestracja jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę: Pho3nix Kids Poland, zapoznać się z regulaminem. Konto zostaje utworzone za zgodą Rodzica/Opiekuna prawnego
Powodzenia