"Kartka dla Polski" - działamy w eTwinningu

W listopadzie uczniowie klas I – III współtworzyli Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Kartka dla Polski” za pośrednictwem platformy eTwinning. Dzieci uczestniczące w projekcie realizowały szereg zadań. Jednym z nich było przygotowanie karki z życzeniami dla Polski z okazji 103. rocznicy odzyskania Niepodległości. Włączyliśmy się w działania interaktywne, tworząc we współpracy z pozostałymi uczestnikami projektu, książkę w aplikacji Storyjumper. Wykonane kartki umieściliśmy na projektowej tablicy Wakelet. Dodaliśmy ZPO do Mapy projektowej na Google. Interesującym zadaniem, które przyniosło nam wiele radości, było czytanie polskich łamańców językowych – poradziliśmy sobie z nim doskonale! Możliwość oglądania efektów pracy uczniów ze szkół partnerskich było dla nas ciekawym doświadczeniem.

Autor: Katarzyna Stawicka