KLASA 3B POZNAJE SWOJĄ "MAŁĄ OJCZYZNĘ"

9 listopada 2021 roku uczniowie klasy 3b odwiedzili Urząd Miejski w Lubieniu Kujawskim. Celem wizyty było poznanie funkcjonowania Urzędu, zdobycie informacji o naszej miejscowości i gminie,  jak również umocnienie postaw obywatelskich, które będą procentować w przyszłości.

Uczniowie rozpoczęli zwiedzanie od wizyty w Sali Konferencyjnej, w której zostali osobiście przywitani przez pana burmistrza Marka Wilińskiego i skarbnika panią Wandę Mordzak. Burmistrz przybliżył im informacje o naszym mieście i inwestycjach prowadzonych w naszej gminie. Następnie sekretarz pani Jolanta Mielczarek  pokazała uczniom Salę Ślubów i umożliwiła poznanie pracy poszczególnych Referatów.

Za serdeczne przyjęcie, możliwość poznania pracy Urzędu Miejskiego i zbudowanie poczucia lokalnej tożsamości uczniowie przekazali podziękowania i samodzielnie wykonaną książkę „MY i nasza miejscowość, kraj, kontynent i planeta”

Trzecioklasiści na długo zachowają w pamięci tę wizytę, o której przypominać będą otrzymane upominki. Dziękujemy!!!