Ślubowanie klas pierwszych

1 IX 2021r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klas I. Uroczystość odbyła się mimo złośliwości przedmiotów martwych. W podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Dyrekcja Szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stały  się one nowymi uczniami wielkiej szkolnej rodziny !                                                                          Pierwszakom życzymy wielu sukcesów, przyjaźni i radości  w murach naszej szkoły !

Autor: M. Gęłębiewska, A. Latowska