Klasy pierwsze

Wiosenna uprawa roślin w klassie 1B.

!9 marca 2018 roku każdy uczeń posadził swoje DRZEWKO SZCZĘŚCIA. Od tego dnia aż do końca klasy III będzie je samodzielnie pielęgnował.

Uczniowie na piątkę

Ci uczniowie klasy I B napisali na "piątkę" sprawdzian po pierwszym półroczu z edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Brawo! Oby tak dalej.

Mikołaj w klasie 1B

Worek był wielki, a ciekawośc jeszcze wieksza.Dzieci dostały wielkie pudło klocków lego oraz prawdziwe, drewniane szachy.

Zdobyli nagrody w konkursie plastycznym "Symbole narodowe"

Marcin Seklecki I miejsce, Szymon Piotrowski I miejsce, Julia Barańska-III miejsce, Malwina Jabłońska- wyróżnienie

Pierwszaki bawią sie w teatr

Dzieci z klas pierwszych same zrobiły kukiełki z drewnianych łyżek.Następnie przedstawiały baśn pt."Kopciuszek"

Spotkanie pierwszaków z policjantem.

Uczniowie klas pierwszych spotkali sie dwukrotnie zpolicjantami, którzy uczyli ich bezpiecznego zachowania się w drodze do i ze szkoły.

Dzień Chłopaka w I b

Dziewczynki obdarowały chłopców prezentami , a potem wszyscy raczyli sie słodkosciami ufundowanymi przez rodziców.

Piknik w klasie I B

Ignasiowi tak bardzo spodobał sie pomysł pikniku o którym czytała mu mama ,że urządził piknik dla kolegów z klasy.

Pierwszaki na wycieczce do lasu

Dzieci uczyły sie rozpoznawać drzewa po liściach i korze.Podziwiały też ciężki sprzęt przy  pracach melioracyjnych.

Pierwsze klasy na pasach.

Uczniowie klasy I B uczyli sie samodzielnie, bezpiecznie przechodzić przez jezdnię w miejscu wyznaczonym pasami.

DZIEŃ KOBIET W KLASIE 1B

Chłopcy obdarowali dziewczynki prezetami i przygotowali ucztę.