Wycieczka klas pierwszych do teatru

W dniu 13 marca 2017 roku klasy pierwsze gimnazjum wyjechały na wycieczkę do Włocławka.

Celem wyjazdu był udział w spektaklu teatralnym w  uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym „Nić życia” w Centrum Kultury „Browar B” we Włocławku. Spektakl w nowatorski sposób ukazywał wierzenia starożytnych Greków. Mojry, boginie losu, oprowadziły widzów po świecie mitologii. Przedstawienie podobało się naszym uczniom, głównie dzięki dużej dozór humoru oraz zaskakującym, nowatorskim i interaktywnym rozwiązaniom. Wcześniej odwiedizliśmy tamę we Włocławku w miejscu, w któym zrzucono do Wisły ciało księdza Jerzego Popiełuszki.  Opiekunami byli p. Joana Gontarek oraz panowie Jarosław Pieczkowski i Andrzej Dominowski.

Autor: Andrzej Dominowski