Kształćmy w sobie mocnych ludzi - biwak zuchowy, 23-24 marca 2018

Kształćmy w sobie mocnych ludzi - to hasło przewodnie krótkiego biwaku zuchowego, który odbył się 23-24 marca w naszej szkole.

Zuchy z 21 GZ "Leśne Ludki", brały udział w mini biegu patrolowym upamiętniającym Akcję pod Arsenałem. W trakcie biwaku dzieci wykonały własnoręcznie strony do książki sensorycznej - to początek akcji zorganizowanej przez nasz szczep - więcej informacji wkrótce.

Zuchy wraz ze swoimi druhnami postanowiły wesprzeć akcję zbierania pieniędzy na rzecz chorej koleżanki z 14 DH "Czarne Stopy". Dzieci wykonały wełniane króliczki wielkanocne - zebrane pieniądze przekażemy rodzinie naszej szkolnej koleżanki. Dziękujemy zuchom i ich rodzicom za wsparcie!! Na Was zawsze można liczyć!!!

Biwak udał się wspaniale za sprawą przybocznych naszej gromady zuchowej! Dominika Spychała i Sandra Koziorzębska - Dziękujemy <3

Do zobaczenia wkrótce! Czuwaj! dh Kasia, dh Beata i dh Edyta :)