II Zimowy turniej piłkarski o Puchar Dyrektora ZPO

W dniu 23 lutego 2018 w sali gimnastycznej ZPO w Lubieniu Kujawskim odbył się II Zimowy Turniej Piłki Nożnej, w którym okazje zmierzyć się mieli uczniowie klas 4-7 szkół podstawowych z terenu Naszej gminy.

Do rywalizacji stały szkoły z Kalisk, Kłóbki oraz Lubienia. Każda z uczestniczących szkół mogła wystawić dwie drużyny, które rywalizowały w dwóch grupach. Następnie  w zależności od miejsca zajętego w grupie drużyny grały w meczach o piąte, trzecie oraz pierwsze miejsce.

Rozgrywki wygrał zespół Lubień I, który w finale po zaciętej walce wygrał z zespołem z Kłóbki. Na trzecim turniej zakończyli zawodnicy reprezentujący zespół Lubień II.

Jeśli chodzi i indywidualne wyróżnienia to:

• najlepszą zawodniczką została Weronika Bątkowska z Kalisk,
  • zawodnikiem turnieju został Krystian Maślanka z Kłóbki,
  • bramkarzem Turnieju został Wiktor Szeluga z Lubienia,
  • królem strzelców Mateusz Wiliński z Lubienia, który zdobył 10 bramek.

Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy LUBIENIANKA, zaś patronat honorowy sprawowała dyrektor ZPO p. Krystyna Ziemińska. Zwycięskie  zespoły i wyróżnienieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary i i dyplomy. Każdy uczestnik turnieju otrzymał okolicznościowy medal.