Turniej piłki ręcznej dziewcząt w Chodczu

W dniu 24.01.2020r. uczennice naszej szkoły brały udział w Turnieju Piłki Ręcznej zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Chodczu .Do rywalizacji przystąpiły 4 zaprzyjażnione placówki : SP Wilkowice, SP Chodecz ,ZS Zawodowa Chodecz , SP Lubień Kujawski . System rozgrywek ,, każdy z każdym’’.

Nasza reprezentacja w składzie : Błaszczyk Małgorzata ,Bordyn Wiktoria ,Banasiak Amelia ,Górska Agnieszka ,Jakubowska Roksana ,Kusiak Oliwia ,Marciniak Julia ,Mila Zofia ,Mularska Daria ,Romanowska Oliwia ,Skibińska Martyna ,Starościak Wiktoria ,Śmielewska Izabella zajęła III miejsce .Opiekun : M. Adamska .Dziewczęta otrzymały pamiątkowy puchar i medale .Tytuł najlepszego bramkarza przypadł naszej zawodniczce – Oliwii Romanowskiej .

Wyniki końcowe zawodów :

I miejsce SP Chodecz

II miejsce ZS Zawodowa Chodecz

III miejsce SP Lubień Kujawski

IV miejsce SP Wilkowice

Gratukujemy i życzymy dalszych sukcesów .