Udział pierwszoklasistów w programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”

Od X do XII 2019 roku uczniowie klas pierwszych realizowali  ogólnopolski program edukacyjny „Akademia Bezpiecznego Puchatka” obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. Patronem Honorowym akcji był Komendant Główny Policji oraz Kuratoria Oświaty. W ramach realizacji programu uczniowie wykonywali szereg ćwiczeń, zabaw i gier utrwalających wiedzę o   bezpieczeństwie. Na zakończenie realizacji programu rozwiązywali online Ogólnopolski Test Wiedzy o Bezpieczeństwie. Od organizatora programu Szkoła Podstawowa otrzymała  Certyfikat potwierdzający udział w programie, natomiast uczniowie Dyplomy.

Autorki: A. Czarniak i M. Lach