Jasełka 2018

Ostatni dzień szkolny przed Świętami Bożego Narodzenia w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim upływa pod hasłem klasowych Wigilii, podczas których uczniowie dzielą się opłatkiem, śpiewają kolędy i obdarowują się upominkami. Następnie wszystkie klasy oraz zaproszeni goście uczestniczyli w JASEŁKACH, które odbyły się w stołówce szkolnej. W tym roku przedstawienie zostało przygotowane przez 32 uczniów: Martynę Koziorzębską, Zofię Skalską, Martynę Kosmalską, Kacpra Wędołowskiego, Kamila Marszałkowskiego, Kacpra Grzelaka, Piotra Grzelaka, Adriana Michalskiego, Weronikę Rucińską, Amelię Sławińską, Marię Gontarek, Barbarę Zaborowską, Marcelinę Zielińską, Adriannę Rucińską, Martynę Skibińską, Wiktorię Bartosiak, Julię Marciniak, Kacpra Rowińskiego, Wojciecha Korbenia, Sandrę Koziorzębską, Martynę Michalską, Alicję Deicką, Mateusza Gałązkiewicza, Małgorzatę Jaskulską, Alicję Mieszkalską, Izabellę Śmielewską, Wiktorię Włodarczyk, Karolinę Stolcman, Klaudię Piotrowską, Mateusza Skalskiego, Natalię Banasiak oraz Weronkię Skalską. Scenariuszem i reżyserią zajęły się : siostra Marzena Boratyńska i Marzena Jędrzejczak, a oprawą techniczną Pan Jarosław Pieczkowski. Ponadto za przygotowanie najmłodszych dzieci odpowiedzialność wzięły Panie: Eliza Zaborowska i Justyna Walczak, a scenografią zajęły się Panie: Małgorzata Szymańska i Katarzyna Stawicka. Podczas przedstawienia jasełkowego wystąpiły Szkolny Zespół Instrumentalny oraz chóry: Uczniowski ZPO oraz Pracowniczy ZPO pod kierunkiem Pani Alicji Sadowskiej, która zajęła się również całą oprawą muzyczną.