SPOTKANIE Z RODZICAMI W RAMACH ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 20 listopada 2018 w naszej szkolnej stołówce uczniowie ponownie przedstawili akademię z okazji dnia niepodległości. Tym razem skierowana była do rodziców oraz zaproszonych gości. Uczniowie przedstawili program artystyczny dotyczący niepodległości, ukazując dzieje naszego kraju od rozbiorów, aż po czasy współczesne.

Program uzupełniały występy wokalne oraz uroczysty polonez odtańczony uczniów szkoły. Spotkanie było również okazją do prezentacji materiałów dotyczących Lubienia, w czasach, gdy Polska odzyskiwała niepodległość, a nasze miasto prawa miejskie, którą przedstawił p. Andrzej Dominowski. Po części oficjalnej uczestnicy mogli zintegrować się przy kawie i ciastku porozmawiać oraz zwiedzić szkolną Izbę Pamięci. Nad całością czuwała p. Joanna Gontarek odpowiedzialna za program uroczystości oraz p. Jarosław Pieczkowski od strony technicznej. Poloneza przygotowała p. Małgorzata Adamska, zaś oprawę muzyczną p. Alicja Sadowska.