III BIEG LEŚNY IM. URSZULI PIETRZAK

W piątek 12 października 2018 roku w Kubłowie w przepięknej scenerii i przy fantastycznej pogodzie odbył się III BIEG LEŚNY im. Urszuli Pietrzak. Jego organizatorami byli: Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim, firma POLCALC oraz Uczniowski Klub Sportowy LUBIENIANKA, którzy po raz kolejny w ten sposób chcieli upamiętnić byłą nauczycielkę wychowania fizycznego z lokalnej szkoły  i propagatorki biegów przełajowych.

Ponadto w tym roku organizatorzy chcieli uczcić 100.rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę i dlatego udział w tym biegu wzięło 100 osób. Zostały przygotowane trzy trasy dla uczniów klas: IV-VI  SP - 600 metrów, VII – VIII SP i III Gimnazjum – 1000 metrów oraz dorosłych – 2000 metrów. Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

• Dziewczyny z klas IV – VI SP:
  1. Oliwia Romanowska
  2. Hanna Kopczyńska
  3. Izabella Śmielewska
  • Chłopcy z klas IV – VI SP:
  1. Michał Dąbrowski
  2. Kacper Grzelak
  3. Tomasz Sobierajski
  • Dziewczyny z klas VII – VIII SP i III Gimnazjum:
  1. Patrycja Bukowska
  2. Justyna Jesionowska