Finał Konkursu " Droga do gwiazdeczek"

W czwartek 10.05.2018r. odbył się finał konkursu "Droga do gwiazdeczek". Konkurs został zorganizowany przez grupę projektową DAMS pod opieką p. Jarosława Pieczkowskiego. W przedsięwzięciu udział wzięły dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej. Uczestnicy pomimo młodego wieku wykazali się ogromnymi umiejętnościami i talentem. Widownia wykazywała duże zainteresowanie i kibicowała swoim kolegom i koleżankom. Jury wyróżniło siedem występów, a każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz drobny upominek. Dziękujemy za pomoc Pani Dyrektor K. Ziemińskiej, wychowawcom, obsłudze oraz naszemu koledze Mateuszowi Gałązkiewiczowi za upamiętnienie występów na zdjęciach. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów. DAMS.