Konkurs na znaczek pocztowy przypominający o ochronie swoich danych osobowych w SIECI

Do 1 grudnia trwał konkurs plastyczny na znaczek pocztowy przypominający o ochronie danych osobowych podczas surfowania w SIECI. Pracę można było wykonać dowolną techniką, także przy użyciu programów komputerowych. Szczegółowe dane zamieszczone były na gazetce umieszczonej obok biblioteki szkolnej. 7 grudnia 2017 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Spośród wielu prac wyróżniono trzy. Znaczek zaprojektowany przez wyróżnionych zostanie wykorzystany przez "szkołę" do ozdobienia kopert z życzeniami i zaproszeniami. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, kartki świąteczne, koperty i  znaczki wydrukowane na samoprzylepnym papierze. Nagrody te zostaną wykorzystane przez uczestników konkursu do złożenia najbliższym świątecznych życzeń z przypomnieniem o ochronie danych osobowych w SIECI. Organizatorami konkursu była grupa projektowa przy współdziale p. Katarzyny Stawickiej,  pod kierunkiem  p. Doroty Ostrowskiej.