Uroczyste podsumowanie projektu edukacyjnego Cyfrowobezpieczni.

Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim przystąpił do ogólnopolskiego projektu „ Cyfrowobezpieczni.pl-Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”. Podstawowym celem projektu było zwiększenie świadomości i wiedzy uczniów na temat bezpiecznego korzystania  z  technologii cyfrowych. 27 kwietnia  uczniowie klas IV-VI przemaszerowali ulicami Lubienia Kujawskiego do Centrum Kultury ,promując na wykonanych przez siebie transparentach bezpieczne  korzystanie z internetu. W realizację projektu włączył się szkolny teatrzyk profilaktyczny Supełek, który zaprezentował sztukę pod tytułem „ Dziwny jest ten świat”. Serdecznie dziękujemy pani Hannie Szczepańskiej za przygotowanie przedstawienia ; naszym młodym ,zdolnym aktorkom za niesamowitą i niezwykle pouczająca lekcję oraz pani Małgorzacie Adamskiej za przygotowanie sekcji tanecznej. Uczniowie mogli również uczestniczyć w dyskusji podczas prezentacji , którą przedstawił nam koordynator do spraw bezpieczeństwa w sieci pan Andrzej Dominowski. Nad przebiegiem uroczystości czuwali organizatorzy happeningu: pani Justyna Walczak oraz pan Jarosław Pieczkowski.